Modacruz

İkinci El Alışveriş
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 83.6 MB
  • Version 2.1.35
  • Dil Türkçe
  • Firma Modacruz
Modacruz sayesinde kullanmadığınız eşyalarınızı rahatlıkla satabilirsiniz.

ModaCruz, kadınlar için her gün yeni fırsatlar ve heyecanlar yaramak amacıyla kurulmuş, onlara güç katan dinamik bir ikinci el moda platformudur. Modacruz, sadece ikinci el kıyafetler ile sınırlı değil. ModaCruz'da yeni etiketli ürünler de bulunuyor.

Kadınların içindeki alışveriş tutkusunu iş potansiyeline dönüştüren ModaCruz, sosyalleşmek, kazanmak, kazandırmak, paylaşmak ve paylaşarak zenginleşmek için kadınları bir araya toplayan güvenilir bir E-Ticaret sitesidir diyebiliriz.

Modacruz Nasıl Çalışır?

Kullanmadığınız eşyalarınız için bir dolabını oluşturun.

Telefonunuz veya kameranızla çektiğiniz fotoğraflarınızı yükleyip, satışa başlayın.

  1. ÜYE OL
  2. SATIŞ YAP
  3. SATILAN ÜRÜNÜ GÖNDER
  4. KAZANCINI AKTAR
  5. ALIŞVERİŞ YAP

Güvenilir Alışveriş

Modacruz'da bir alım gerçekleştirdiğinizde, ödediğiniz ücret, Modacruz'un kendi hesaplarında tutulur. Ürün size ulaştığında "Ürün aynı resimdeki gibi, onaylıyorum" butonuna basmadan, ücret satıcıya ödenmez. Bir sorun yaşadığınızda Modacruz ekibi ile iletişime geçip, paranızı aynı şekilde iade alabilirsiniz.

İkinci el lüks modayı dibine kadar yaşayabileceğin; Chanel, Louis Vuitton, Gucci, Prada, Christian Dior, Fendi, Vakko ve daha fazla marka, sokak stilinin bilinen ve öncü markalarından Zara, Nike, Lacoste ve birçok trend isimler ModaCruz platformunda seni bekliyor!

Daha Fazla Göster
Modacruz indir
DİĞER SÜRÜMLER